Kalıcı Makyaj Kursu Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı Eğitimi
Kalıcı Makyaj Kursu Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı Eğitimi
GÖNÜL İNANIR ESTETİK

KALICI MAKYAJ KURSU

MEB ONAYLI KALICI MAKYAJ KURS EĞİTİM SÜRESİ  Teorik ve Uygulama Sertifika Programı resmi olarak 102 Saat tir

Kalici Makyaj Kursu nda, Kalıcı Makyaj ile ilgili işlemleri tekniğine uyarak yapabilen, sağlık ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde, belirli bir süre içerisinde, uygulama bilgi ve yeteneğine sahip kişidir.

KALICI MAKYAJ KURSU GİRİŞ KOŞULLARI 
1. Okuma yazma bilmek veya ilkokul mezunu olmak gerekir.  
2. Mesleğin gerektirdiği zorunlu işlemleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak gerekir.

KALICI MAKYAJ KURSU

MEB ONAYLI KALICI MAKYAJ KURS EĞİTİM SÜRESİ  Teorik ve Uygulama Sertifika Programı resmi olarak 102 Saat tir

Kalici Makyaj Kursu nda, Kalıcı Makyaj ile ilgili işlemleri tekniğine uyarak yapabilen, sağlık ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde, belirli bir süre içerisinde, uygulama bilgi ve yeteneğine sahip kişidir.

KALICI MAKYAJ KURSU GİRİŞ KOŞULLARI 
1. Okuma yazma bilmek veya ilkokul mezunu olmak gerekir.  
2. Mesleğin gerektirdiği zorunlu işlemleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak gerekir.
 
KALICI MAKYAJ UZMANI ÇALIŞMA  ALANLARI
Kalıcı makyaj uzmanı kazandıkları beceriler doğrultusunda; 
 
Güzellik salonları ve merkezlerinde, Kuaförlerde, TV stüdyolarında, Tiyatro salonlarında, Film sektöründe, Kozmetik satış mağazalarında, Serbest olarak çalışabilirler.  
 
KALICI MAKYAJ / PERMANENT MAKE UP EĞİTİMİ 
Özel kozmetik ürünlerle yapılan Mikropigmentasyon / Kalıcı Makyaj Eğitimi Uzman hocalar tarafından verilen eğitimlerle mükemmel sonuçlar sunmaktadır.

Kalici Makyaj Kursları mız da en yeni ve özel teknikler le, 3d Kıl tekniği uygulaması, Kaş kontörü, Dudak Kontörü, Eyeliner ve Kamuflaj uygulama eğitimleri verilmektedir.
 
Permanent Make Up - MEB Kalici Makyaj Eğitimi Kalici Makyaj Makinesi ile birlikte tercih edilip satın alındığın da Derma pen ve İpek Kirpik Eğitimi hediye olarak verilmektedir.
 
Kalıcı Makyaj Kursu – Permanent Make Up 3D Tekniği Kalıcı Makyaj Kurslarımız öğretmen ve kursiyerlerimizin üstün gayretleri sayesin de başarıyla devam etmektedir.
 
KALICI MAKYAJ KURS PROGRAM İÇERİĞİ

Kişisel hazırlık ve hijyen yapmak
Salon hazırlığı ve hijyeni yapmak
Müşteriyi karşılamak
Tasarlama Kuralları
Kara Kalem çalışmak
Lateks üzerinde çizim yapmak
Belirlenen şekli renklendirmek
Nokta ve çizgi ile yüzey düzenlemek
Formları tasarı ilkelerine göre cilt yüzey inde uygulamak
Şekilleri açık - koyu ve ışık - gölge ile çalışmak
Özgün uygulamaları yapmak
KAş Kontör, Göz eyeliner, Dudak şekilleri çizmek
Müşteriyi uğurlamak

Kurs Fiyatları Eğitim yerinin kalitesine ve eğitim programına göre değişmektedir...  
Kalıcı Makyaj kurs fiyatını öğrenmek için lütfen bizi arayın!

Uluslararası bilinen adıyla PMU Permanent Make Up Türkçe karşılığı Kalici Makyaj.

Birçok resmi kurs yeri tarafından Kalici Makyaj Eğitimleri verilmektedir. MEB‘e bağlı çalışan resmi eğitim veren kursları tercih etmek gerekir. Elbette alınan eğitimin kalitesi bu eğitimi verecek kişi ve kuruluş tarafından belirlenir. Fakat piyasada kalitesiz ve hijyen olmayan ürünlerle illegal şekilde bazı kişiler tarafından verilmekte. Özel sertifika çalışma izni sağlamaz. Çalıştığınız kurumda veya çalıştırdığınız salonda yasaklı konuma düşmemek ve ceza uygulamasına maaruz kalmamak ve resmi olarak çalışmak için mutlaka resmi belge sahibi olmak gerekir. 

Kalıcı Makyaj öğrenmeniz sizin çalışan ve kazanan bir birey olmanızı sağlayacaktır. Aslında yeteneğiniz doğrultusunda isteyerek seçim yapmanız ve yapacağınız işi sevmeniz gerekir.  Kalıcı makyajı en düzgün biçimde uygulaması bilgi dışında yetenek ve ilgi gerektirir. Özellikle Kalıcı Makyaj ve üç boyutlu uygulama 3d Kıl Tekniği Kalıcı Kaş adıyla Microblading  özel yetenek gerektiren uygulamalardır. Kendi istek ve beceriniz doğrultusunda yapabileceğiniz seçimler sizi mutlu edecek ve başarıya götürecektir. Sevdiğiniz işi yapmak sizin gelişmenizi sağlayacak işinizde en üst seviyelere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kalıcı Makyaj ve ileri seviye master klas uygulaması Microblading yani mikro kesimle yapılan uygulama 3d olarak adlandırılan üç boyutlu kıl tekniği uygulaması ki bu tamamen gerçek görüntüyü elde edebilmeyi sağlıyor.  

Eğitim Kurumumuz kursiyerlerine çalışma hayatlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren Kalıcı Makyaj ve Microblading 3D Kıl Tekniği eğitimleri ve yenilikleri sunulmaktadır.

KALICI MAKYAJ KURSU EĞİTİM ROGRAMI
Kalıcı Makyaj Şekil tasarlama kuralları, yüz ve saç şekilleri çizmek. Kalıcı Makyaj noktalama ve çizgi ile yüzey düzeltme. Belirlenen şekilleri açık-koyu ve ışık-gölge ile çalışması. Kalıcı Makyaj şekillerini tasarı ilkelerine göre cilt içine yerleştirme. Şekilleri renklendirme, cilt yüzeyi oluşturmak, kişisel strüktür uygulama yapma. Strüktür (Bir Canlının ruh veya beden özellikleri). Kişisel ve Salon hazırlık ve hijyeni sağlamak. Müşteriyi karşılamak, Cilt analizi yapmak, cilt tiplerine göre cilt temizliği ve bakımı uygulamak. Cilt tipine göre kalıcı makyaj, Microblading 3d Kıl tekniği kalıcı kaş uygulama ve en son işlemler tamamlandıktan ve müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra müşteriyi uğurlama.

Kişisel olarak sürekli kendini yenileme ve geliştirme. Mesleği ile ilgili gelişmeleri teknoloji ve bilimsel olarak yenilikleri takip etmek gerekir. Sosyal hayatta ve iş hayatında sağlıklı ve etkili iletişim kurmak ve bu iletişimi sürdürebilmek. Çevreye karşı duyarlı olma. Türkçeyi doğru şekilde kurallarına göre diksiyon kullanarak konuşmak, Meslek etiği kurallarına uymak. Girişimcilik, kariyer kazanma, İşletme, kurma becerileri, iş gelişimi, iş finansmanı, reklam, pazarlama, satış, iş hukuku gibi konuların eğitimi alma. İş yeri planlama, İş yeri program ve organizasyonu yapabilme. İşçi sağlığı ve iş güvenliği mevzuatlarına uygun şekilde iş güvenliği önlemlerini alma. Temel düzeyde araştırma yapma.

Kalıcı makyaj Kursu ve Sanatçısı Permanent Make Up School and Artist hakkında merak edilen sorular!

Değişen dünyamızda modern kadının, ekonomik ve sosyal hayata katılması, Kozmetik ürünlerine ve güzellik sektörüne olan ilgisini arttıran bir etken olmuştur.

Kozmetik Sektörüne olan ilgi kozmetik ve estetik bakımlarının gelişmesine neden olmuştur. Bu gelişmeyle beraber ciddi bir istihdam ortamı yaratılmış oldu, doğal olarak bu durumda güzellik sektöründe çalışacak elemana ihtiyacı artırmış ve gün geçtikçe kaliteli elaman arayışları ciddi boyutlara ulaşmıştır. Kaliteli elemanlar genellikle resmi Kalıcı Makyaj Kursu veren eğitim kurumlarından akademisyen ya da alanında uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerle sağlanmaktadır.  Kalıcı makyaj elemanı kozmetik ve estetik sektöründe en önemli ihtiyaçlardan biridir.

Kalıcı makyaj sanatçısı olmak için şartlar nedir?
Kalıcı Makyaj Sanatçısı olabilmek için öncelikle herhangi bir devlet veya özel kurumdan temel eğitim yani ilkokul mezunu olmak gerekir. Bunun haricinde okur, yazar belgesi sahibi olmak yeterlidir.

Kalıcı Makyaj Sanatçısı nasıl olunur?
MEB onaylı Kalıcı Makyaj Kursuna yapılacak kayıt ardından gerekli programların eğitimi sonu düzenlenen sınav sonrası alınacak sertifika çalışma izni verecektir. Meslek programı dahilin de ki eğitimlerin yeterli düzeyde alınmış olması ve başarı sertifikası çalışmak için yeterli olacaktır. İstenirse Kalıcı Makyaj Kurs programı sonrası Microblading 3 D Kıl Tekniği Master Klas Eğitim uzmanlık olarak alınabilir.            

Kalıcı makyaj sanatçısı ve Master Klas Microblading Uzmanı nasıl olunur?
Kalıcı makyaj kursu eğitimi sonrasında ileri seviye master eğitim olarak verilen eğitimdir. Uzmanlar tamamladıkları eğitimlerinin sonrasında üç boyutlu gerçek kaş görünümüne yakın cilt yüzeyine çok yakın daha az kalıcı olan bu uygulamalara geçebilir ve sonunda üst düzey eğitim almış olurlar. 

Microblading 3d kıl tekniği kalıcı kaş sertifikası özellikle sadece kalıcı makyaj kursu belgesine sahip kişilere verilen eğitimdir. Microblading, 3d kıl tekniği kalıcı kaş Master eğitimi almış kalıcı makyaj artistleri tarafından yapılır. Bu uygulamalar özellikle bilgi ve en önemlisi beceri gerektirir.

Kalıcı Makyaj Sanatçısı veya Microblading Uzmanı ne kadar maaş alır? Ne kadar kazanır?
Kalıcı Makyaj Artistleri maaşları uzmanlıklarına bağlıdır. Yeni başlamış stajyer Kalıcı Makyaj uzmanının aldığı maaş asgari ücret ve prim şeklinde olacaktır ancak birkaç ay içerisinde Kalıcı Makyaj Sanatçısı konumuna eriştiğinde artış göstererek aldığı asgari ücretin yaklaşık iki veya üç katı maaşa alabilirler. Kalıcı Makyaj Sanatçısı kazancı maaşlı çalışması dışında kendi salonunu açarak kazancını çoğaltabilir yara serbest çalışma şekli ile bazı kuaför ve güzellik salonlarına randevulu olarak onların müşterilerine gidip ücretlerini yarı yarıya ya da yüzdeli olarak paylaşabilir. Bu çalışma şekli kazanacağı parayı belirleyecektir.

Kalıcı Makyaj Sanatçısı veya Microblading Uzmanı nerede çalışabilir?
Öncelikle kendi açtıkları salonda çalışabilirler.  Kuaförler, Güzellik Salonları, Estetik ve Güzellik Merkezleri, Hastane Güzellik Bölümleri, güzellik ve estetik alanındaki birçok salon ve kuruluşta çalışabilirler.

Anadolu Yakası Kadıköy, İstanbul Avrupa yakası Kalıcı Makyaj Kursu ve Microblading Eğitimi nerede alabilirim?
Gin Akademi Gönül İnanır Kalıcı Makyaj Microblading Kursu. Gin Akademi Gönül İnanır Permanent Make Up School Microblading Training. En iyi kurum en uygun fiyat garantisi vermektedir.

KALICI MAKYAJ KURS PROGRAMI
 

MEB ONAYLI KALICI MAKYAJ KURS EĞİTİM SÜRESİ 432 saat Teorik ve Uygulama Sertifika Programı

 Kalici Makyaj Kursu, Kalıcı makyaj ile ilgili işlemleri tekniğine uygun yapma yeterliklerini hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde, belirli bir süre içerisinde, kendi başına yapma bilgi ve becerisine sahip kişidir.

KALICI MAKYAJ KURSU GİRİŞ KOŞULLARI 
1. Okuma yazma bilmek veya ilkokul mezunu olmak.  
2. Mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak.
 
KALICI MAKYAJ UZMANI ÇALIŞMA  ALANLARI
Kalıcı makyaj elemanı  kazandıkları yeterlikler doğrultusunda; 
 
Kuaförler, Güzellik salonları ve merkezlerinde,  
TV kanallarında, Tiyatro salonlarında, Sinema stüdyolarında, Kozmetik satış noktaları, Kozmetik imalatçılarında, Serbest olarak çalışabilirler.  
 
KALICI MAKYAJ EĞİTİMİ 
Özel ürünlerle yapılan Kalıcı Makyaj Eğitimi Uzman hocalar eşliğinde Mükemmel sonuçlar sunmaktadır.
Kalici Makyaj Kurslari En özel teknikler, 3D Kıl tekniği, Kamuflaj ve Dudak Kontörü, Eye liner gibi uygulamar öğretmen ve kursiyerlerimizin üstün gayretleriyle başarıyla devam ediyor.
 
Permanent Make Up- MEB Kalici Makyaj Egitimi  Kalici Makyaj Makinasi ile birlikte tercih edildiğinde Dermapen ve 
İpek Kirpik Egitimi hediyesidir. 
 
Kalıcı Makyaj Kursu -Permanent Make Up 3D Tekniği
Kalıcı Makyaj Kurslarımız öğretmen ve kursiyerlerimizin üstün gayretleriyle başarıyla devam ediyor.
 
KALICI MAKYAJ KURS PROGRAM İÇERİĞİ

» Nokta ve çizgi ile yüzey düzenlemek
» Objeleri açık-koyu ve ışık-gölge ile çalışmak
» Açık-Koyu ve Işık-Gölge
» Formları tasarı ilkelerine göre yüzey içinde düzenlemek
» Tasarı İlkeleri
» Kompozisyonu renklendirmek Renk
» Doku yorumlarıyla yüzey oluşturmak
» Özgün strüktür uygulamaları yapmak (Canlı bir varlığın ruh veya beden özelliklerinin tümü, bünye)
» Yüz ve saç şekilleri çizmek
» Kişisel hazırlık ve hijyeni yapmak
» Salon hazırlığı ve hijyeni yapmak
» Müşteriyi karşılamak ve uğurlamak
 
Kurs Fiyatları Eğitim yerinin kalitesine ve eğitim programına göre değişmektedir...  
Kalıcı Makyaj kurs fiyatını öğrenmek için lütfen bizi arayın!

Kalıcı Makyaj öğrenmeniz sizin artık çalışan ve kazanan bir birey olmanıza yetecektir. aslında yeteneğiniz doğrultusunda seçim yapmanız yani en düzgün sıralamayla yapabilmek bundan mutlu olmak ya da  Kalıcı makyajı en düzgün biçimde uygulamak bunlar yetenek ve ilgi gerektirir özellikle Kalıcı Makyaj ve üç boyutlu uygulama 3d Kıl Tekniği Kalıcı Kaş adıyla Microblading eğitimleri özel yetenek gerektirmektedir. Kendi beceriniz doğrultusunda yapabileceğiniz veya uygulayabileceğiniz alanlar sizi başarıya götürecek ve mutlu edecektir. Mutlu olduğunuzda daha başarılı olacak ve işinizde en üst seviyelere erişebileceksiniz. 
Kalıcı Makyaj
 ve ileri seviye master klas uygulaması Microblading yani mikro kesimle yapılan uygulama 3d olarak adlandırılan üç boyutlu kıl tekniği uygulaması ki bu tamamen gerçek görüntüyü elde edebilmeyi sağlıyor.  

Eğitim Kurumumuz kursiyerlerine çalışma hayatlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren Kalıcı Makyaj ve Microblading 3D Kıl Tekniği eğitimleri ve yenilikleri sunulmaktadır.

Kalici Makyaj Egitimleri, Kalici Makyaj Istanbul, Kalici Makyaj Egitimi Ankara, Permanent Make Up Egitimi, MPU Egitimi, Kalici Makyaj kurslari, Kalici Makyaj istanbul, Kalici Makyaj Eğitimi Bursa, Kalıcı Makyaj Kursu Bursa, International beauty Academy, Kalıcı Makyaj Makinesi,

Estetisyen olabilmek için okuma yazman bilmek ve öncelikle herhangi bir devlet veya özel kurumdan en azından temel eğitim almış olmak yani ilkokuldan mezun olmak gerekir ya da okur yazar belgesi sahibi olmak gerekir! Okur yazar belgesi Halk Eğitim merkezlerinde verilmektedir. 

Kalıcı Makyaj Kursu Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı Eğitimi

Siz De Alanında Uzman Estetisyen Eğitimcilerden, Kapsamlı ve Tam Donanımlı Güzellik
Eğitimi Almak İstiyorsanız Şimdi Teklif Alın, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım!

01
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu,
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
02
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyaj Kursu çalışmaları hakkında Gönül İnanir`la yapılan röpörtaj... - Kopya(Yeni)
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
03
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyaj Kursu çalışmaları hakkında Gönül İnanir`la yapılan röpörtaj... - Kopya(Yeni) - Kopya(Yeni)
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
04
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyaj Kursu çalışmaları hakkında Gönül İnanir`la yapılan röpörtaj... - Kopya(Yeni) - Kopya(Yeni) - Kopya(Yeni)
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
Hemen Bilgi Al