Protez Tırnak Kursu, Jel & Akrilik Sistem
Protez Tırnak Kursu, Jel & Akrilik Sistem
GÖNÜL İNANIR ESTETİK

Protez Tırnak Kursu Meb Onaylı, Jel Sistem Protez,  Akrilik Sistem Protez Tırnak, Dipping Sistem Protez Tırnak yöntemleri nin Eğitimleri 3 Ayrı Gruba Ayrılır

Protez Tırnak Akrilik ve jel ürünleri yardımı ile tırnaklar süslenir

Tercihe Göre Akrilik Sistem ya da Jel Sistem Protez Tırnak Eğitim Seti Eğitime göre Fiyatlandırılır.

Kullanılan Malzeme, Araç ve Gereçler

Protez Tırnak Manikür masası

Protez Tırnak Manikür yastığı

Protez Tırnak için Havlu

Protez Tırnak Kurutucu

Protez Tırnak için çeşitli boyutlarda fırçalar

Protez Tırnak için renkli simler

Protez Tırnak için renkli taşlar

Protez Tırnak renkli akrilik tozlar

Protez Tırnak Kursu Meb Onaylı, Jel Sistem Protez,  Akrilik Sistem Protez Tırnak, Dipping Sistem Protez Tırnak yöntemleri nin Eğitimleri 3 Ayrı Gruba Ayrılır

Protez Tırnak Akrilik ve jel ürünleri yardımı ile tırnaklar süslenir

Tercihe Göre Akrilik Sistem ya da Jel Sistem Protez Tırnak Eğitim Seti Eğitime göre Fiyatlandırılır.

Kullanılan Malzeme, Araç ve Gereçler

Protez Tırnak Manikür masası

Protez Tırnak Manikür yastığı

Protez Tırnak için Havlu

Protez Tırnak Kurutucu

Protez Tırnak için çeşitli boyutlarda fırçalar

Protez Tırnak için renkli simler

Protez Tırnak için renkli taşlar

Protez Tırnak renkli akrilik tozlar

Uygulama Şekli;

Hayal gücünün en fazla kullanıldığı tekniktir. Doğadaki bütün şekiller 3d üç boyutlu olarak protez tırnak üzerinde görülebilir. Bu süsleme tekniği dikkatli kullanıldığında tırnaklar uzun süre uzayana kadar kalıcılığı devam eder

Birçok renkli akrilik dozlar vardır bu renkli akrilik tozlar özel sıvı bir fırça yardımıyla içerisine batırılarak istenilen bir miktar alınır ve tırnak üzerine sürülür. Bu sıvı sürüldükten sonra akrilik üzerinde fırça hareketleriyle istenilen şekil verilir.

Jel sistemde uygulama yöntemi, fırça yardımıyla istenilen miktarda alınan bir miktar jel, tırnak üzerinde şekil verilerek sürülür sonra U.V. cihazında kurutulur. Törpülenir.

Uygulama Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar!

Uygulama yapılacak kişinin öncelikle tırnaklarının bu uygulama için uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Protez Tırnak veya jel sistem Protez Tırnak uygulanmasında dikkat edilecek tüm hususlar gözden geçirilmelidir.

Uygulama yapılacak kişinin herhangi bir deri hastalığı ya da tırnak hastalığı olup olmadığı sorulmalı böyle bir durum var ise uygulama yapılmamalı ve kişinin doktora gitmesi önerilmelidir.

Hijyen kurallarına dikkat edilmeli çok titiz ve dikkatli çalışılmalıdır.

Akrilik süsleme işlemi yapılırken mümkün olduğunca titiz ve hızlı yapılması gerekir. Çünkü akrilik sıvısı çok çabuk kuruyarak işlemi zorlaştırıp istenilen düzgün görüntü sağlanamaz.

Akrilik madde fırçayla aldıktan sonra sıvının fazlalık kısmı kabın kenarına sürerek fırça sivri hale getirilmelidir. Eğer fırçanın ucunda fazla sıvı kalırsa akrilik toz akabilir.

Jel maddesi dakikalarca beklenilse bile UV kurutucu olmadan donmaz, jel süsleme yapılırken mutlaka U.V. cihazı kullanılması zorunludur.

Müşteri randevusuna gelmeden önce tüm malzemeler araç ve gereçler eksiksiz olacak şekilde uygulama yapılacak masa üzerine hazırlanır.

Müşteri karşılandıktan sonra bilgi formu doldurulur.  Odaya alınır protez tırnak uygulaması yapacak uzman uygun kıyafetini giyer ve işlem için gerekli soruları sorduktan sonra uygunsa sırasıyla işleme başlar. İşlem esnasında uzman toza karşı kendini korumalı maske takmalıdır. Eğilerek yapılan bu işlem için gerekli duruş tekniklerini kullanarak Protez Tırnak Uygulama işleminde mutlaka dik durmaya çalışılmalıdır.  İşlem esnasında müşterinin konforu ve memnuniyeti sağlanmalıdır. Oturduğu koltuk, işlem yapılan oda gibi detaylara dikkat etmek gerekir.

Protez Tırnak işlemi bittikten sonra müşterinin memnuniyeti sorulur yolcu edilir.

Ücretsiz Protez Tırnak Kursu var mı?

Protez Tırnak Eğitimi Anadolu Yakası.

Protez Tırnak Eğitimi Fiyatları.

Jel Sistem Tirnak Egitimi

Protez Tırnak Kursu Kadıköy

gibi sorularınız için 0532 430 64 31 numaradan arayabilirsiniz!

 

Protez Tırnak Kursu Son yıllarda güzellik ve bakım alanında oldukça farklı gelişmeler yaşanıyor. Özellikle tırnak bakımı konusunda birçok kadının ilgisini çeken uygulamalardan birisi de protez tırnaktır. Doğal olarak tırnakları uzatmanın ve bakımlı bir hale getirmenin son derece zor olması kadınları bu basit yöntemlere doğru itmektedir. Ancak protez tırnakları meydana getirmek son derece zordur. Amatör bir şekilde yapılması mümkün olmayan protez tırnaklar bu işin uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Protez tırnak uzmanlığı da çeşitli kurslara katılıp eğitim sertifikaları almanın sonucunda gerçekleşmektedir.

Birçok kişi için yeni bir iş alanı haline gelen protez tırnak işi son derece kazandıran meslekler arasında yer alır. Protez tırnak kursu katılımı ile bu işi yasal şekilde yapabilecek kapasiteye ulaşmanız mümkün olmaktadır. İnanç Estetisyenlik olarak kursiyerlerimize en iyi standartlarda bu alanda eğitimler veriyoruz. Eğitimler hem uygulamalı hem de teorik olarak verilmektedir.

Alanında en uzman olan eğitimcilerin verdiği kurs derslerine belirli saatlerde katılımlarınız gereklidir. Her kurs sonrasında başarı elde eden kursiyerlerimizde çeşitli yerlerde çalışabilmeleri için MEB onaylı kurs bitirme sertifikaları verilmektedir. İnanç Estetisyenlik olarak kursiyerlerimize beklentilerin çok ötesinde bir kurs olanağı sunuyoruz.


 

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak kursu eğitimlerinde ilk olarak öğrencilerimize protez tırnağın ne olduğu ve bakımının nasıl yapılması gerektiği gibi konularda detaylı olarak bilgiler veriyoruz. Bu bilgiler ışığında vereceğiniz protez tırnak hizmetine daha da hâkim olabilme şansı buluyorsunuz. Öğrencilerimize en nezih ortamlarda ve yüksek standartlarda eğitmenlerle verdiğimiz kurslar sayesinde hayatınıza bambaşka bir pencere daha açabilme şansı buluyorsunuz.

Protez tırnak nedir sorusuna ise yanıt vermek gerekirse tırnakların hem sağlıklı hem de çok uzun görünmesini sağlayan uygulamalara verilen isimdir. Tırnakların üst kısımlarına birtakım işlemler yapılarak tırnakların kalınlaşması sağlanıyor ve bu da kırılmasının önüne geçiyor. Uzun ve bakımlı tırnaklar da bu şekilde uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Hemen her kadının rahatlıkla kullanabileceği bu tırnak çeşitlerinde kursiyerlerimize en iyi şekilde eğitimler veriyoruz ve bu alanda profesyonel birer çalışan haline gelmelerine yardımcı oluyoruz. Protez tırnak kursuna katılmak isteyen kişiler merkezimizin her türlü avantajından ve birçok güzellik kursundan yararlanabilir. Hijyenik ortamlarda sunulan bu eğitimler sayesinde çok farklı bir mesleğin de mensubu haline gelebilme şansına sahip olabiliyorsunuz.


 

Protez Tırnak Çeşitleri ve Eğitimleri

İnanç Estetisyenlik olarak kursiyerlerimize protez tırnak kursu dersleri kapsamında birçok farklı tırnak çeşidinin eğitimlerini sunuyoruz. Bu tırnak eğitimleri sırasında eğitimlerini alacağınız protez tırnak çeşitleri arasında şunları saymak mümkündür:

  • Akrilik Protez Tırnak

Bu tırnak türü en fazla tercih edilen protez tırnaklardır. Bu uygulamalar sırasında özel likit sıvı ve akrilik pudralar kullanılır. Akrilik protez tırnak türü direkt tırnağın üzerine uygulanan bir uygulamadır. Bu uygulama çok fazla tercih edildiği için kursiyerlerimizin ilk olarak bu tırnak türünde profesyonelleşmesini sağlıyoruz.

  • Jel Protez Tırnak

Eğitimlerimiz sırasında en çok üzerinde durduğumuz uygulamalardan birisi de jel protez tırnaktır. Bu uygulama sırasında özel bir protez tırnak jeli kullanılır. Jelin kullanım miktarı ve şekli eğitimler esnasında kursiyerlerimize detaylı olarak verilmektedir. Jel protez tırnaklar da çok fazla uygulaması yapılan alternatifler arasında yer alır.

  • Polygel Protez Tırnak

Bu tırnak türü özel bir jel ile yapılmaktadır. Fırça yardımı ile şekillendirilen tırnak türü akrilik ile benzerlik gösterse de arasında çok ince ayrımlar vardır.

  • Dipping Protez Tırnak

Dipping protez tırnak uygulaması direkt olarak tırnakların üzerine yapılmayan bir uygulamadır. Kişilerin tırnak yapısına uygun şekilde müdahale gerektirir ve profesyonellik ister. Bu nedenle de mutlaka kursiyerlerimizin bu eğitimi almasında büyük bir titizlik gösteriyoruz.


 

Protez Tırnak Kursu Eğitimleri

Protez tırnak kursu eğitimlerimiz belli konu başlıkları altında verilmektedir. Bu konu başlıklarının tamamı profesyonel birer protez tırnak uzmanı olmanızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Kurs süresince belli aşamalar vardır. Bir sonraki aşamaya geçebilmek için mutlaka bir önceki dersleri almış ve başarı ile tamamlamış olmanız gerekir.

Başlangıç seviyesinde ki tüm eğitimlere herkesin katılması zorunludur. Bu eğitimler sırasında tırnakların şekillendirilmesi teknikleri üzerinde çok yoğun çalışmalar yapılır. Kursiyerlerimizin özellikle farklı tırnak tiplerini tanımasında oldukça önemli bilgiler veriyoruz.


 

Protez Tırnak Kursu Katılım Şartları

Protez tırnak kurslarına katılmak için herhangi bir üniversiteden mezun olmanıza gerek bulunmuyor. Aynı zamanda devlet ya da özel bir okuldan aldığınız ilkokul diploması yeterli olmaktadır. Kısacası okuma yazma biliyorsanız bu eğitimlere rahatlıkla katılabilirsiniz. Bununla birlikte bu kursa katılım için ilginizin olması da önemlidir. İster çalışan ister ev hanımı ya da bu alana merakı olan herkes eğitimlerimize katılarak profesyonel eğitmenlerimizden gerekli dersleri alabilirler.


 

Protez Tırnak Kursu Mezunları Nerelerde Çalışabilir?

Protez tırnak kursuna katılım sonrasında birçok farklı yerde çalışma imkânı bulabilirsiniz. Bu sertifikayı alan kişiler:

  • Kuaför salonları

  • Güzellik merkezleri

  • Estetik merkezleri

  • Kendi iş yeriniz

Gibi alanlarda sertifikalarını değerlendirme fırsatı bulabilirler. Bununla birlikte bu eğitimlere katılabilmek için de evrak hazırlamanız gerekiyor. Evraklarınız içerisinde nüfus cüzdan fotokopisi ve vesikalık fotoğraf yeterli oluyor. Bu alanda ne tür bir eğitim almak istediğinizi ise bizlere söylemeniz yeterli oluyor. Sizlere yüksek standartlarda bir eğitim sunarak yüksek başarı elde edeceğiniz bir hayatın kapılarını aralıyoruz.


 

Protez Tırnak Kursu Sonrası Neler Yapabilirsiniz?

Protez tırnak kursu başarı ile tamamlandıktan sonra sizlere verilen MEB onaylı sertifika ile dilediğiniz güzellik merkezinde çalışabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle staj yapabilir ve sonrasında kendi iş yerinizi de açabilirsiniz. Protez tırnak eğitimlerine katılan kursiyerlerimize her zaman en profesyonel hizmetleri sunuyoruz. Bu sürede kurs alanında en yeni ve güncel bilgileri öğrenebiliyorsunuz. Kendinizi yetiştirebilmek adına profesyonel eğitmenlerimizin tüm deneyimlerinden yararlanabilme imkânına sahip oluyorsunuz.

Estetisyen olabilmek için okuma yazman bilmek ve öncelikle herhangi bir devlet veya özel kurumdan en azından temel eğitim almış olmak yani ilkokuldan mezun olmak gerekir ya da okur yazar belgesi sahibi olmak gerekir! Okur yazar belgesi Halk Eğitim merkezlerinde verilmektedir. 

Protez Tırnak Kursu, Jel & Akrilik Sistem

Siz De Alanında Uzman Estetisyen Eğitimcilerden, Kapsamlı ve Tam Donanımlı Güzellik
Eğitimi Almak İstiyorsanız Şimdi Teklif Alın, Hemen Size Geri Dönüş Yapalım!

01
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu,
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
02
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyaj Kursu çalışmaları hakkında Gönül İnanir`la yapılan röpörtaj... - Kopya(Yeni)
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
03
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyaj Kursu çalışmaları hakkında Gönül İnanir`la yapılan röpörtaj... - Kopya(Yeni) - Kopya(Yeni)
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
04
HABER
Habertürk TV de Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu ve Profesyonel Makyaj Kursu çalışmaları hakkında Gönül İnanir`la yapılan röpörtaj... - Kopya(Yeni) - Kopya(Yeni) - Kopya(Yeni)
Habertürk`te Estetisyenlik Kursu, Makyaj Kursu hakkında Gönül İnanır ın yapmış olduğu çalışmalar ve Gönül İNANIR`la yapılan röportaj yayınlandı..
Devamını Oku
Hemen Bilgi Al